Zwiększ obroty

Dołącz do nas

Dołącz do American Chicken i korzystaj z możliwości, jakie otwiera przed Tobą sprzedaż pikantnego, chrupiącego kurczaka o dobrze znanym smaku. 

Zostań naszym franczyzobiorcą i korzystaj ze wszystkich udogodnień, jakie daje działanie w sieci, lub wprowadź do swojej oferty produkty na bazie naszej technologii pod swoją dotychczasową marką. Jeśli zamierzasz uruchomić działalność gastronomiczną, nasza franczyza jest ofertą dla Ciebie. Jeśli już działasz w branży, masz własny lokal ofertę oraz klientów,  możesz rozważyć, czy przyłączyć się do American Chicken oficjalnie już teraz, czy też najpierw wypróbować nasze produkty pod swoim szyldem, sprawdzić, jaka jest opinia klientów, wpływ na twój budżet i podjąć decyzję w czasie późniejszym.

Wiele restauracji korzysta z naszych elastycznych rozwiązań z powodów czysto biznesowych: aby zwiększy dotychczasową, własną ofertę, obroty oraz zyskać zaufanie klientów, co jest warunkiem podstawowym powodzenia w przyszłości, a także gwarancją stabilnego działania w oparciu o sprawdzone wzorce. W czasie, kiedy pizzerie oraz gyrosy są każdym niemal kroku, a także restauracje serwujące podobne w istocie menu, zatem konkurencja jest ogromna, konieczne jest jakieś wyróżnienie, jakaś odrębności, ponętna nisza, która przyciągnie klientów. Można próbować różnych egzotycznych wariantów, nic jednak nie daje takiej gwarancji powodzenia, jak doskonale znany na całym świecie od kilku już dekad pikantny, chrupiący kurczak o charakterystycznym, lubianym smaku.