Nasza historia

Dawno, dawno temu, za siedmioma górami, za siedmioma lasami i za Wielką Kałużą...

... w Louisville, Kentucky żył sobie pomysłowy specjalista od PR-u, który wymyślił legendę o pułkowniku Harlandzie Sandersie, aby wypromować sprzedaż smażonego kurczaka przyrządzanego w specyficzny, nowatorski sposób, wg receptury opartej na 11 przyprawach oraz chrupiącej, unikalnej panierce, znanego od tamtego czasu na całym niemal świecie jako Kentucky Fried Chicken.

Pomysł spodobał się klientom, kurczak rzeczywiście był smaczny, zupełnie inny niż wszystkie, więc przedsięwzięcie zdominowało rynek, motywując wielu naśladowców zainteresowanych powtórzeniem sukcesu KFC. Nie jest to jednak sprawa prosta, ponieważ firmy rozpoczynające działalność gospodarczą nie tylko w gastronomii mają ograniczone zasoby finansowe, dlatego próbują osiągnąć założony efekt w sposób chałupniczy, w nadziei na szczęśliwy traf.

Jednak szczęśliwy traf, jak wiemy choćby z totolotka, nie zdarza się zbyt często, większość trafia jedynki, góra dwójki, marząc nieustannie o szóstce podczas gdy klienci zawiedzeni niedoskonałą delikatnie mówiąc ofertą odchodzą, pozostawiając niedoszłych potentatów bez dochodów, co koryguje ich marzenia i zmusza do sprostania rzeczywistości.

Dlatego nasza firma pragnąc wejść na rynek z ofertą konkurencyjną dla KFC, jednak nie ustępującą jakością pierwowzorowi podeszła do zagadnienia w sposób pragmatyczny oraz w najwyższym stopniu profesjonalny. Nie próbowaliśmy kopiować KFC, tylko wymyśliliśmy naszą recepturę od początku. Skorzystaliśmy przy tym z wiedzy zespołu doskonałych naukowców z Wysp Brytyjskich, który na przestrzeni kilku lat przeprowadził szereg gruntownych badań laboratoryjnych i sporządził specjalnie dla nas unikalną recepturę American Chicken TM (znak towarowy opatentowany), na której bazujemy niezmiennie już od 12 lat, z powodzeniem.

Czy udało się nam doścignąć pierwowzór? Nie nam o tym sądzić. Zrobiliśmy wszystko, co było w naszej mocy, aby osiągnąć sukces. Zainwestowaliśmy mnóstwo czasu i jeszcze więcej pieniędzy, dopilnowaliśmy, aby nad projektem pracowali najlepsi fachowcy. Decyzja jak zawsze należy oczywiście do klientów i bardzo miło nam Państwa poinformować, że dysponujemy dziś literalnie tysiącami opinii zadowolonych z oferty American Chicken TM konsumentów, spośród których wielu twierdzi, iż nasz produkt smakuje oraz wygląda znacznie lepiej, niż najpotężniejszej nawet konkurencji. Ze skromności nie przeczymy.

Nasz panier łatwo rozpoznać, gdyż ma unikalny, lekko łososiowy kolor, jest zupełnie inny, niż wszystkie inne z pierwowzorem włącznie, stanowi efekt zastosowanej mieszanki przypraw, których użyliśmy w zestawach do przyrządzania American Chicken TM aż dwanaście.

Czy planujemy pracę nad ulepszaniem naszego produktu? Nie ma takiej potrzeby, ponieważ lepsze jest zawsze wrogiem dobrego. Chrupiący, pikantny kurczak American Chicken TM o charakterystycznej po usmażeniu, "postrzępionej" strukturze oraz złotawej barwie stanowi doskonałą odpowiedź na postanowione niegdyś wyzwanie.

 

 

powrót na stronę główną