Świeże produkty

Świeże produkty to podstawa, zarówno kurczak jak i warzywa, z których przyrządzamy pyszne sałatki...

... Staramy się maksymalnie korzystać z najwyższej jakości produktów lokalnych, aby utrzymać założony, wysoki standard naszej oferty, przy czym preferujemy produkty ekologiczne. W American Chickem TM  kupujemy towar od kwalifikowanych dostawców, z którymi współpracujemy na zasadach partnerskich. Po nawiązaniu kooperacji każdy z nich przedstawia oświadczenie o jakości dostarczanych surowców, w którym gwarantuje, że jego towar spełniają wymagania jakościowe, prawne, higieniczne oraz sanitarne, co następnie dokładnie kontrolujemy przy każdej dostawie, a więc ze względu na specyfiką prowadzonej działalności każdego praktycznie dnia. Podczas kontroli dostawy przeprowadzamy niezbędne badania jakościowe, a sam surowiec jest przechowywany w odpowiednich warunkach. Z każdej dostawy pobieramy próbkę do ewentualnych dodatkowych badań.

Dzięki wysokim standardom pracy w naszej autoryzowanej sieci przyrządzamy wysokiej jakości, zdrowe, smaczne i wartościowe posiłki. Poszczególne etapy produkcji zostały precyzyjnie opracowane w celu zapewnienia jak najwyżej efektywności pracy i bezpieczeństwa. Każdy taki etap jest pod ścisłą kontrolą. Nasza oferta spełnia najbardziej rygorystyczne wymagania jakościowe. W naszych zakładach funkcjonuje system HACCP. Do smażenia używamy wyłącznie ekologiczne, zdrowe, polskie frytury nie zawierające tłuszczów trans.

Drób kupujemy od dostawców oferujących sprawdzone produkty na terenie całej Polski, dążymy do jednolicenia naszej oferty.

 

drób ekologiczny

 

PREFEROWANE FRYTURY

 

frytura qualito

 

frytura maestro

 

powrót na stronę główną