Kontakt

#otwieraMY

I zapraszamy wszystkie firmy gastronomiczne do współpracy, zarówno te, które dotąd, na przestrzeni kilkunastu lat z nami współpracowały, jak i te które chciałyby uatrakcyjnić własną ofertę. Nie pozwólmy na rytualne zamordowanie gastronomii w Polsce! I nie tylko gastronomii... 

Aktualizacja 05.04.2021r.

Informujemy, że wznowiliśmy działalność i realizujemy dostawy na bieżąco. Zapraszamy do współpracy!


 

14.01.2021r.

Informujemy, że od 1-go listopada zostaliśmy zmuszeni do wstrzymania produkcji oraz dostaw panieru i marynaty American Chicken, najprawdopodobniej do końca bieżącego roku 2020, ze względu na  fałszywą pandemię forsowaną przez terrorystyczny rząd w Polsce. Powiadomimy Państwa o wznowieniu dostaw tak szybko, jak to będzie możliwe.

Jednocześnie zwracamy się do wszystkich firm, które z nami współpracują, wiele od ponad 12 lat, za co im dziękujemy, o kontakt w sprawie procesu, jaki zamierzamy wytoczyć rządowi Morawieckiego, z uwagi na poniesione straty wskutek sabotażowych wobec przedsiębiorstw decyzji politycznych rządu. Przygotowujemy pozew zbiorowy sieci American Chicken, a także firm współpracujących.


 

 

Adres:

AC GROUP ENTERPRISE Sp. z o.o.
American Chicken TM
ul. Marsz. J. Piłsudskiego 74 lok. 320
50-020 Wrocław

Sklep Firmowy:

Centrum Handlowe Pasaż Zielińskiego
ul. Swobodna 37
50-088 Wrocław

Zamów online: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.american-chicken.com
Tel.:+48512138210